Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Кланнад (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Clannad
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ішіхара Тацуя
Тривалість:
1 серія: 24:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Після смерті матері Томоя Окадзакі став бачити дивні сни, які поступово зводять його з розуму, змушуючи відгороджуватися від оточуючих, вибудовуючи образ нехлюя і хулігана. Томоя давно розчарувався в житті і ходить до старшої школи за інерцією, та й спілкується там тільки з Сунохарою - таким же невдахою. Тому йому байдуже, коли якась дівчина на ім'я Нагіса Фурукава просить разом піднятися на пагорб, до школи, стежкою під квітучою сакурою. Однак потім Нагіса "випадково" зустрічає його знову... і знову... поступово Томоя (з вірним Сунохарою) втягується в її життя, починаючи допомагати у здійсненні головної мрії Нагіси - відродити в школі театральний клуб. Ближче пізнаючи Нагісу, її сім'ю, знаходячи нових друзів, Томоя починає розуміти самого себе, а потім, нарешті, до нього доходить найголовніше... ©Kino4ua Кланнад (1, 2 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?