Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Темніше за чорне (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Darker Than Black: Kuro no keiyakusha / Darker than Black
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Окамура Тенсаі
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 25)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Куй-ТБ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Нещодавно у світі відбулися кардинальні зміни, і все різко змінилося. Виявляється, що більшість людей уклали "контракт" із невідомими силами. Завдяки цьому вони отримали різні можливості. Це дозволяє простіше жити, але все це призвело до неймовірних наслідків. Доводиться робити все можливе, намагаючись виживати в новому світі, що вдається досить важкувато. Єдиний порятунок - закласти стіною місце проживання паранормальних явищ.

Цей бар'єр служить захистом від жахливих "монстрів", але кожен новий контракт завдає їй шкоди. Головним героєм стає чоловік на ім'я Хей. Він служить у таємній урядовій організації, і за допомогою власної сили вбиває контрактників. Це дає змогу швидко звільняти планету від подібних кошмарів, але ситуація постійно погіршується. Однак минуле наздоганяє Хея, всіляко заважаючи його нинішньому заняттю, намагаючись відкрити старі рани. Рідні та близькі в небезпеці, і він це прекрасно розуміє. ©Kino4ua Темніше за чорне (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?