Kino4ua.com
480p
PG-13

Ванґан Міднайт (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Wangan Midnight
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Цунео Томінага
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AniUnion
"Wangan" - один із напрямків токійської швидкісної автомагістралі, найдовша і найпряміша дорога в усій країні. Рух там небезпечний і аварії дуже часті, здебільшого через скупчення важких вантажівок.

Одного разу Акіо Асакура, учень третього класу старшої школи, веде свою Fairlady Z (Z31), і раптово йому кидає виклик доктор Тацуя Шима на своєму Porsche 964 (під назвою "Чорна пташка". Незважаючи на друга і двох дівчат на задньому сидінні машини Акіо приймає виклик, але жалюгідно програє. Вирішивши стати швидшим, він іде на цвинтар старих автомобілів, щоб роздобути запасних частин для своєї машини, але раптом бачить майже нову, неушкоджену Fairlady Z (S30) кольору темної півночі. Зацікавившись, що така машина робить на кладовищі автомобілів, він купує її. Незабаром Акіо виявляє, що машина протиприродно швидка для свого технічного оснащення, а також - що всіх попередніх її власників переслідували нещасні випадки, починаючи зі смерті першого власника... ©Kino4ua Ванґан Міднайт (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?