Kino4ua.com
480p
PG-13

Мисливець на відьму (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
El Cazador de la Bruja
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Коїчі Машімо
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Glass Moon
Елліс, головна героїня аніме і за сумісництвом одна з випробувачок проєкту "Левіафан", виявляється причетною до вбивства доктора Хайнц, також одного з випробувачів. До цього раптового звинувачення, Елліс жила з ворожкою, яка підказала, що якщо вона добереться до Він'яй марка, то знайде відповіді на всі питання про її минуле. Після замаху, Елліс тікає в пошуках того загадкового місця, яке, як виявилося, є притулком відьом. На шляху Елліс зустрічається Наді - мила мисливиця за головами, яка збиралася здати Елліс за винагороду в кругленьку суму уряду, але коли дізналася про плани Елліс, то відступає і пропонує супроводжувати дівчину до вказаного місця.

Дорогою до Він'яй марк, вони зустрічають іншого мисливця - Рікардо з його підопічною Ліріо. Дорога до відьомської долини супроводжується небезпеками і погонею. За компанією відчайдушно полює банда федералів під командуванням Синьоочки, дивний людиноподібний робот і мільйон головорізів. Але це анітрохи не заважає героям дістатися до призначеного пункту і знайти відповіді на свої запитання. ©Kino4ua Мисливець на відьму (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?