Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Знедолені

Рік:
Ор. назва:
Les Misérables
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Том Шенкленд
Тривалість:
01:00
Переклад:
Українська мова DniproFilm | Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - LostFilm
Сюжет нового захоплюючого серіалу «Знедолені» розгортається у Франції початку 19 століття на тлі жахливої бідності і репресій влади. Так, вкравши черствий шматок хліба, Жан потрапляє на каторгу на 20 років. У висновку всі мрії і амбіції чоловіка зникли, в його серці залишилося місце тільки для ненависті до всього світу. Вийшовши на свободу, він сподівався мстити людям і державі, але випадково зустрів скромного священика. Той пропонує колишньому в'язню кров, годує, ще й відноситься шанобливо.
Неволею головний герой почав міняти мислення, позитивно дивитися на те, що відбувається. Але незабаром зірвався і вкрав столове срібло у нового знайомого. Навіть незважаючи на те, що сталося, той прощає Вальжана. Так зароджується велика дружба, здатна пережити горе, труднощі та полювання принципового інспектора Жавера, який вважає справою честі знову заарештувати Жана ... ©Kino4ua Знедолені 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?