Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Експерти

Рік:
Ор. назва:
The Experts
Країна:
США, Канада
Режисер:
Дейв Томас
Тривалість:
01:33:33
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
КДБ готує шпигунів у зразковому містечку, побудованому в Росії. Виглядає воно точнісінько як американське, жителі всі говорять англійською, багато хто народився в ньому. Біда тільки в тому, що вони відстали від часу - містечко "застрягло" в п'ятдесятих роках. Тоді з Америки виписують фахівців із Нью-Йорка: Джона Траволту й Ері Гросса, фахівців із нічних клубів. Вони мають організувати і відкрити такий самий клуб у модельному містечку. Найсмішніше це те, що хлопці не знають, що вони вже в Росії, а не в Штатах, оскільки в літаку їх приспали. Але клуб вони відкривають. Подивитися можна, незважаючи на велику кількість журавлини, кумедні моменти є. ©Kino4ua Експерти 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.8
Основний торрент
[attachment=10698:the-experts-1989-bdrip-avc_mkv.torrent]
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?