Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Космічний хрестовий похід

Рік:
Ор. назва:
The High Crusade
Країна:
США
Режисер:
Клаус Кноссел, Холґер Нойгаузер
Тривалість:
01:27:58
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал
Істоти, які виступають у ролі викрадачів, зараз сподіваються на те, що зможуть проводити експерименти і пізнати новий для себе вид. Тільки вони не підозрюють, що зв'язалися з найнебезпечнішими землянами. На свою планету вони привезли не тільки воїнів, а й жахливих ворогів. Погано доведеться кожному жителю планети, адже лицарі почнуть війну проти викрадачів. Без жодної технологічної зброї, а за допомогою тільки власного розуму, а також військової кмітливості, лицарям вдається не тільки вибратися з полону, а ще й перемогти інопланетян. На честь того, що вони повертаються додому, та ще й з несподіваною перемогою, лицарі прихоплюють із собою корабель. Але хто б знав, що він може принести на землю, крім того, що люди здивуються. Якщо не вміти чимось користуватися, то іноді краще й не брати, а особливо, якщо ця річ належала до цього жителю іншої планети. ©Kino4ua Космічний хрестовий похід 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?