Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Зимова дитина

Рік:
Ор. назва:
Winter's Child / L'enfant de l'hiver
Країна:
Франція
Режисер:
Олів'є Ассаяс
Тривалість:
01:23:41
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіт
Переклад:
Original English Субтитри
Ця інтимна драма про муки нерозділеного кохання, байдужість та егоїзм чоловіків, крихкість і вразливість жінок та загальну самотність "дітей зими" насправді набагато похмуріша і відчайдушніша. 34-річний французький режисер пропонує песимістичний і мізантропічний портрет холоду і темряви, що існують всередині і зовні його героїв, які не знаходять розради і надії у своєму майже сомнамбулічному стані життя і смерті. Потужна гра пристрастей у фільмі Андре Тешине "Побачення" за сценарієм Ассаяса перетворюється на гру тіней, фальшивих істот і мертвих емоцій, у якій, здається, немає різниці між цим світом і потойбічним... ©Kino4ua Зимова дитина 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?