Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Три мушкетери: Д'Артаньян

Рік:
Ор. назва:
Les trois mousquetaires: D'Artagnan
Країна:
Франція
Режисер:
Мартін Бурбулон
Тривалість:
01:56:01
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Cinemaker
Франція перебуває на порозі загибелі. У будь-який момент може вибухнути кошмарна війна, розв'язана з Великою Британією за допомогою хитромудрих підступів Міледі. Усвідомлюючи слабкість нинішнього правителя своєї держави, пані мала намір оприлюднити відомості, що ганьблять честь його законної дружини.

При втіленні планів інтриганки в життя безліч невинних могли загинути. Щоб цього не допустити, відважні і вірні Короні мушкетери повинні були відшукати спосіб зруйнувати задуми зрадників. Їм вирішив допомогти молодий і чесний юнак, який нещодавно прибув до Парижа, щоб стати частиною елітної охорони французького короля. ©Kino4ua Три мушкетери: Д'Артаньян 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?