Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Зроби це сам!! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Do It Yourself!!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ватасе, Шота
Тривалість:
1 серія: 23:40 (цілком серій: 11 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | InariDub
Усі події в кінострічці розвиваються навколо юних і безпосередніх старшокласниць подружок. Сюжет розповідає про їхнє невигадливе, повсякденне шкільне життя. Шість дівчат: Дзебуко, Курей, Пірін, Серуфу, Сі, Такумі отримали від шкільних наставників домашнє завдання з різних проєктів. Щоб їх здійснити, потрібно проявити неординарний підхід до теми роботи. Для цього вони повинні все робити з нуля, використовуючи підручні засоби, які є вдома в їхньому розпорядженні. Подружки дуже дружні і стоять одна за одну горою. Це не заважає їм періодично сваритися і конфліктувати.

Але вони не дають конфлікту розгорітися, швидко гасять. Дівчата дуже розважливі й розумні, намагаються не заводити сварки в глухий кут, за яким слідує розрив стосунків. Група учениць щодня долає певні труднощі, що виникають на їхньому шляху. Вони самовіддано трудяться над поставленими перед ними завданнями. Хочуть якнайкраще виконати проєкти, щоб надати їх до показу своїм однокласникам. У цих роботах школярки дуже здружилися і допомагаю одна одній. ©Kino4ua Зроби це сам!! (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?