Kino4ua.com
HD 720p
PG

Беверлі Гілз 90210: Нове покоління (1 - 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
90210
Країна:
США
Режисер:
Дарен Стар, Джеф Юда, Ґабе Сахс
Тривалість:
1 серія: ~46:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
На початку дев'яностих років минулого століття був популярний один серіал, і ось після майже двадцяти років історія головних героїв знаходить своє продовження. У центрі подій уже знайомий глядачам - Гаррі Вілсон. Разом зі своєю сім'єю він переїжджає з Канзасу до Лос-Анджелеса. У школі з'являться учні різних релігійних поглядів та етнічних приналежностей, більшість із них виросли в простих (за мірками Беверлі Гіллз) сім'ях, серед них є лідери та ізгої. Глядач побачить нових героїв, а з ними повернутися старі проблеми...

Сюжет серіалу оповідає про Гаррі Вілсона, який перевозить свою сім'ю з Канзасу в Лос-Анджелес. Його син Діксон і дочка Енні тепер навчаються в новій школі, в якій навчаються представники всіх рас і релігій. Більшість учнів школи зі звичайних сімей, і як у будь-якій іншій школі тут теж виникають свої конфліктні ситуації, з'являються свої лідери та невдахи.

Серіал занурює глядачів у світ бурхливих емоцій, любові та ненависті, з'ясування стосунків, соціальної нерівності. У кожній серії можна буде спостерігати за розвитком стосунків між молодими людьми, за тим, як вони розв'язують свої особисті та суспільні проблеми у світі, де є бідні та багаті, за їхніми душевними переживаннями та радощами від запаморочливих успіхів. ©Kino4ua Беверлі Гілз 90210: Нове покоління (1 - 5 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.2
Основний торрент
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?