Kino4ua.com
480p
R

Реальна кров (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
True Blood
Країна:
США
Режисер:
Алан Болл
Тривалість:
00:53:00
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | ТЕТ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
В Японії було винайдено штучну кров, завдяки якій жорстокі вампіри за одну ніч перетворюються на добропорядних громадян... Однак, незважаючи на те, що клани вампірів відмовилися від людської крові, багато жителів так само з побоюванням ставляться до вампірів і всіляко намагаються уникати контактів з ними... особливо в провінційному містечку штату Луїзіана, Бон Темсі. Лише одна офіціантка одного з міських барів С'юккі Стакхаус (Анна Пакуїн) ставиться до відкритої присутності вампірів байдуже, адже через свої надприродні здібності (телепатію) в дитинстві С'юккі вважала себе ізгоєм. Одного вечора в бар "У Мерлотта" заходить ста сімдесяти трьох річний вампір на ім'я Білл (Стівен Мойєр) і незабаром між ним і С'юккі зав'язуються міцні і досить тривалі стосунки. Режисер картини "Справжня Кров" Алан Болл тривалий час співпрацював з телеканалом НВО, беручи участь у багатосерійному фільмі "Клієнт завжди мертвий", прем'єра п'яти частин якого завершилася в жовтні 2005. Після цієї картини Алан підписує контракт на два роки з каналом для розробки нових ідей і втілення в реальність унікального матеріалу... Першим із проєктів у рамках цієї угоди і був серіал "Справжня кров"... ©Kino4ua Реальна кров (1 - 4 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.9
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?