Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Кобилички: Доленосне дербі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Uma Musume: Pretty Derby / Umamusume: Pretty Derby
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Оікава Кей, Маяджіма Сейя
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon
У світі, де дівчата-поні живуть пліч-о-пліч зі звичайними людьми, немає місця нудним кінським забігам! Було засновано особливий вид спорту, який здобув шалену популярність серед глядачів від малого до великого. У ньому беруть участь чарівні молоді дівчатка з кобилячими вушками і кінськими хвостами, які змагаються за звання кращої з найкращих і здатні дати фору в швидкості і маневреності справжнім коням.
Дівчинка-поні Спешл Вік приїхала з провінційної глушини на острові Хоккайдо для навчання в престижній токійській академії Тайсен, що готує таких, як вона, для участі в змаганнях на справжніх іподромах. Вона обіцяла своїй прийомній матері, що обов'язково стане найкращою в усій Японії і зробить усе можливе, щоб досягти поставленої мети. Наївна і незграбна, але сповнена амбіцій Вік неодмінно стане учасницею безлічі захопливих перегонів, зможе блиснути своїм талантом і скласти конкуренцію не тільки тим, хто подає надії, а й видатним спортсменкам, і все заради того, щоб роздобути титул, який дають лише найкращим поні. ©Kino4ua Кобилички: Доленосне дербі (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?