Kino4ua.com
HD 720p
R

Темний дворецький (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kuroshitsuji / Black Butler
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Оґура Хірофумі
Тривалість:
1 серія: 23:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Зовсім недавно сімейство Фантомхавів опинилося на межі вимирання. Усіх людей їхньої сім'ї вбили, крім одного юного спадкоємця графського титулу, якого звуть Сіель. Симпатичний хлопчик чомусь виявився недоторканим. Виявляється, що конкуренти підлаштували падіння родини Фантомгайвів. Однак новий граф всупереч усім очікуванням виявляється дуже розумним і кмітливим хлопцем. У нього ще служить чудова людина - дворецький Себастьян, який з'явився просто з пекла й уклав зі своїм господарем угоду.

Сіель стає могутньою людиною. на рахунку у Себастьяна дедалі більше блискуче проведених прийомів і повалених ворогів, а підступні ділки, які мріють обвести графа Фантомгайва навколо пальця, так нічому і не навчилися. Вони хочуть позбутися графа всіма можливими способами. Однак поки у Фантомгайвівів є прекрасний дворецький Себастьян ніякі вороги не страшні. Тут, здається, потрібно більше стежити за Сіелем, ніж за його ворогами. Що ж, подивимося, чим завершиться ця історія. ©Kino4ua Темний дворецький (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?