Kino4ua.com
HD 720p
R

Принцеса Труп: Червона (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shikabane hime aka / Corpse Princess
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мурата Масахіко
Тривалість:
00:23:40
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | VRdub
Хто б міг подумати, що головний герой стане свідком моторошного обряду, де воскрешають мертвих. Орі Кагамі, п'ятнадцятирічний хлопець із самого дитинства був вихований у притулку при буддійському храмі, тому його фантазія і дух загартовані до дивних речей, у міру розумного, звісно. Річ у тім, що одного разу кішка заманила його в храм, де він побачив страшний ритуал: ченці воскресили дівчину, причому її настоятель Кейсея став її вартовим, а школярка - виконавцем.

Цей обряд було виконано з певною метою: Макіна Хосімура, та сама дівчина, повинна вбити 108 зомбі, від чиїх рук вона і загинула, і тоді вона знайде вічний спокій. Тепер Макіна, хоч і одна з ходячих мерців, бореться з сікабне (простою мовою - зомбі) і сподівається на небесний притулок. У цьому їй допомагає наставник Кейсея і вогнева міць М11. Побачене занадто сильно вплинуло на Орі, який покинув храм і почав жити звичайним життям. От тільки він не знав, що побачене ним було невипадково, а він з Макіною має незримий зв'язок. Тепер, після зустрічі з Макіною, яка виконувала свою місію, хлопцю потрібно знайти багато відповідей і приєднатися до Макіни в її справедливій, але важкій боротьбі. ©Kino4ua Принцеса Труп: Червона (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?