Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Вовчиця та спеції (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Okami to Koshinryo / Spice and Wolf
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такахаші Такео
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Крафт Лоуренс має давню мрію. У майбутньому, чоловік планує відкриття власного магазину. Наразі головний герой подорожує світом і заробляє кошти, щоб здійснити бажане. Одного разу, залишаючи чергове поселення, Крафт везе вантаж із пшеницею. Він зазирає у візок і знаходить у ньому юну особу, яка спить у колосках. Зовнішній вигляд дівчини здається незвичним. Вона лежить без одягу, має хвіст і вовчі вуха. Несподівано, незнайомка прокидається і розповідає торговцю сумну історію.

У далекому минулому, місцеве населення вважало, що дівчина є богинею родючості. Жителі приносили героїні різні подарунки й організовували на її честь свято врожаю. Юну особу звуть Холо. Вона ніколи не вважала себе божеством. Однак, сільське господарство постійно розвивалося, і поселенці перестали бути залежними від Холо. Вони більше не вірять, що богиня існує насправді. Головна героїня приймає рішення вирушити в рідні краї. Вона звертається до Крафта з проханням, щоб він доставив її до північних земель. Лоуренс і Холо вирушають у далеку дорогу. Головним героям доведеться подолати безліч перешкод, поки вони доберуться до заповітного місця. ©Kino4ua Вовчиця та спеції (1, 2 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.8
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?