Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Книга друзів Нацуме (1 - 6 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Natsume yujincho / Natsume Yujin-cho
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Оморі Такахіро
Тривалість:
1 серія: 24:07
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Головному герою нашої історії дуже пощастило мати одну надзвичайну здатність. Хоча сам Такаші Нацуме явно не радий такій силі, яка приносить тільки неприємності. Річ у тім, що наш хлопець здатний бачити різних привидів і духів, які не видно оку звичайної людини. Усі навколо цураються нашого героя, і навіть батьки вважають, що він злегка ненормальний. Вони гинуть, коли дитині було всього кілька років. Тепер йому доводиться мандрувати різними куточками до своїх родичів.

Таким чином, він добирається до будинку своєї бабусі. Як виявилося, здібності школяра передалися саме від неї. У будинку, крім нашого героя, опинилися інші аякаші, які нападали на нього. Але найцікавіше почалося з того, коли Такаші, сам того не бажаючи, звільняє Нянко-сан - духа, який представляється в образі кота. Він і розповідає нашому другові, ким була його бабуся насправді. Як виявляється, вона все своє життя вела зошит, куди записувала кожного переможеного нею духа. Такаші вирішує продовжити справу своєї бабусі. От тільки піде зовсім іншим шляхом, через що кожен, хто записаний у цьому зошиті зможе звільнитися. Тепер на хлопця чекає чимало нових друзів і ворогів, а отже, пригоди тільки починаються. ©Kino4ua Книга друзів Нацуме (1 - 6 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
5 сезон
6 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?