Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Металопокаліпсис: Армія зірки долі

Рік:
Ор. назва:
Metalocalypse: Army of the Doomstar
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Брендан Смолл
Тривалість:
01:23:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фронтмен хеві-метал-гурту "Dethklok", Нейтан Експлоужен, опиняється в глибокій кризі, коли дізнається про апокаліптичну загрозу, що загрожує. Фатальна Зірка, містичний феномен, що несе з собою руйнування і загибель, повільно, але невідворотно наближається до Землі. На шляху цієї катастрофи нетерпимо мало часу, і це повідомлення вносить хаос у вже складне життя Нейтана.

Психіка Нейтана, що розпадається, стикається з розумінням того, що його гурт, "Dethklok", може виявитися жертвою цього неминучого апокаліпсису. Його особисті демони і боротьба з внутрішніми труднощами стикаються з об'єктивною загрозою для всього людства.

Нейтан розуміє, що незважаючи на його популярність і статус рок-зірки, перед ним стоїть більш важливе завдання - врятувати свою групу, яка також є його сім'єю. Разом з іншими учасниками "Dethklok" і, можливо, за допомогою інших союзників, він починає відчайдушні зусилля, щоб спробувати запобігти лиху, що насувається.

Через усі випробування і сумніви, Нейтан перетворюється на несподіваного героя, якому належить не тільки впоратися із зовнішньою загрозою, а й зібрати свої сили, щоб переглянути свої внутрішні демони і зіткнутися з власними страхами. Це перетворення веде його до усвідомлення власної сили і до того, що він здатен змінити хід долі. ©Kino4ua Металопокаліпсис: Армія зірки долі 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?