Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Ван Піс: Фільм 9 - Історія Чоппера: Дивовижна квітуча сакура, що цвіте взимку

Рік:
Ор. назва:
One Piece: Episode of Chopper Plus: Bloom in the Winter, Miracle Cherry Blossom
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Джюнджі Шімідзу
Тривалість:
01:52:57
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У команди солом'яного капелюха сталася біда. Наомі вразила небезпечна тропічна лихоманка, і ніхто з членів екіпажу не може їй допомогти. Потрібно терміново висаджуватися на берег і знайти відповідного лікаря, адже стан героїні стрімко погіршується.
"Гоїнг Мері" причалила до острова Драм. Тут є лікарі, а ще - в цих місцях зима цілий рік. Ніхто й не підозрював, що їм вдасться не тільки врятувати подругу, а й роздобути до своїх лав лікаря.
Отже, перед вами альтернативна історія появи Чоппера, героя, який як і Луффі з'їв колись Диявольський Фрукт. ©Kino4ua Ван Піс: Фільм 9 - Історія Чоппера: Дивовижна квітуча сакура, що цвіте взимку 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?