Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Не здавайся! / Тільки вперед! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Skip beat!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Саяма Кійоко
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Красива легенда про скриньку - дар бога говорить: кожна людина, що приходить у цей світ, отримує скриньку, замкнену на безліч замків, щоб жити спокійно. Ось і дівчина з Кіото Кьоко Когамі жила до пори до часу, не знаючи сумнівів. Усе в її житті було ясно: вона майбутня принцеса, яка заслужить своє щастя наполегливою працею і відданістю. Кьоко не роздумуючи, пішла за другом дитинства в Токіо, коли той покликав її з собою. А плани у Сьо Фува були далекосяжні. Розпещений молодий чоловік втік від наполегливих батьківських умовлянь зайнятися сімейним бізнесом у столицю - підкорювати шоу-бізнес.

Столичне життя молодих людей було дуже різним. Поки дівчина цілими днями працювала, намагаючись оплатити дорогі апартаменти, Се ставився до неї як до прислуги. Додому він приходив смачно поїсти і поміняти брудний одяг на чистий. Усі думки хлопця були зайняті суперником: зіркова хвороба вразила його розум. Прийшов день, коли наївна Кьоко прозріла: її використовують, стосунки, якими вона так дорожила, виявилися фальшивими. Ось тоді всі замки на скриньці в серці відкрилися, і добру, люблячу істоту охопило почуття помсти. Кьоко Могамі вирушила підкорювати шоу-бізнес, палаючи бажанням побачити Сьо поваленим біля своїх ніг. ©Kino4ua Не здавайся! / Тільки вперед! (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?