Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Персона: душа трійці (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Perusona: Toriniti sôru / Persona: Trinity Soul
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мацумото Ацуші
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA
Двом братам одного разу захотілося знайти краще життя, тому вони десять років тому покинули місто. Дзюну та Сіну хотілося зустріти їхнього старшого брата. Він має їм допомогти з облаштуванням і налагодженням нового життя. Ре зовсім не задоволений такому приїзду братів. Він завжди зайнятий справами і постійно весь у турботах. Його призначили на посаду шефа поліцейської дільниці. Тому насамперед необхідно розкрити останні моторошні вбивства зі зникненнями. Одного разу стан справ став ще гіршим. Одного разу кільком охоронцям необхідно було спостерігати за станом безпеки учнів однієї школи.

Потім дізналися, що в учнів сталася поява невиліковних розладів психіки. Кожна дія нагадувала одну історію. Одного разу в Дзюна сталося зникнення його сестри, яку звали Юкі. У братів скоро з'явилися нові неприємності. Школярі цього навчального закладу стали захоплюватися, одним препаратом, який був подібний на наркотик. Після його вживання дій можна очікувати абсолютно непередбачуваних. Ніколи не можна вгадати, що на думці у людини, яка вжила наркотик і як вона може діяти. Треба передбачити кожен можливий момент. ©Kino4ua Персона: душа трійці (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?