Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Справжні сльози (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Turû tiâzu / True Tears
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Нішімура Джунджі
Тривалість:
1 серія / 23:55 хв.
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | AniUA
Накагамі Сінітіро - учень старшої школи. На відміну від більшості своїх однолітків і друзів, хлопець так і не знайшов супутницю життя. Але тут доля вирішила йому посміхнутися і допомогти знайти другу половину, оскільки він занадто зайнятий, щоб влаштовувати особисте життя. Його батьки взяли опіку над дочкою друзів. Ті загинули внаслідок трагічних подій, тому Юасу Хірому опинилася на порозі з дому.

Головний герой дуже добре знає цю сироту, адже через близьку дружбу батьків, вони часто проводили разом час. До того ж, серце юнака давно зайняте цією подругою дитинства. Він вважає, що сама доля дала можливість їм зблизиться, але й тут виникли проблеми. Дівчина замкнулася в собі, тому Сінітіро докладає максимум зусиль, щоб вивести кохану з депресійного стану. ©Kino4ua Справжні сльози (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?