Kino4ua.com
480p
R

Жорстокі таємниці Лондона (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Whitechapel
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Бен Курт, Керолайн Іп
Тривалість:
1 серія: 45 хвилин
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Мега
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Детектив-інспектор Джозеф Чандлер, який страждає на легку форму ОКР, більше часу проводить у компанії вищого поліцейського начальства, ніж за розслідуванням злочинів. Детектив-сержант Рей Майлс - досвідчений поліцейський-практик, який не переносить показухи у своїй роботі. Разом їм доведеться працювати над жорстоким вбивством, що сталося під час пожежі. З самого початку їм насилу вдається знайти спільну мову. Крім того в розслідуванні з'являється свідок, який стверджує, що вбивця - Джек Різник. Спочатку малозрозумілого "потрошителеведа" не сприймають всерйоз, але його прогнози збуваються один за одним. Спираючись на історію серійного вбивці кінця 19 століття, група детективів намагається передбачити дії сучасного маніяка. Їм вдається вхопити нитку і знайти квартиру невідомого, проте часу до останнього вбивства - репліки вбивства Мері Джейн Келлі - залишається все менше. Після цього спіймати вбивцю буде неможливо, він випарується, як і його кумир. Випадково кинута фраза допомагає вирахувати особу злочинця. Чандлер робить вибір, який вплине на всю його блискучу кар'єру. ©Kino4ua Жорстокі таємниці Лондона (1 - 3 Сезон) 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?