Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Агенти часу (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shi guang dai li ren / LINK CLICK
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Лі Хаолінґ
Тривалість:
1 серія: 24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | UFDUB, Togarashi
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
На околиці великого міста живуть двоє чоловіків, Чен Сяо і Лу Гуан, які мають незвичайні здібності. Згодом вони вирішують об'єднатися і використовувати свої здібності на благо нужденних людей. Для цього вони відкривають фотостудію під назвою "Час". Кожен охочий міг прийти і зробити фотосесію. Однак ця фотосесія була дещо незвичною, тому що Чен Сяо і Лу Гуан за допомогою цих фотографій можуть за окрему плату проникнути в минуле клієнта і щось у ньому змінити для поліпшення якості життя клієнта. Ця фотостудія користується популярністю, оскільки багато людей бажають щось змінити у своєму житті і стати щасливішими. Однак господарі фотостудії навіть не підозрювали, що одного разу настане той момент, коли все кардинально зміниться. Ситуація, що склалася, виходить з-під їхнього контролю. Але, не зумівши повернутися у свій світ, юнакові довелося жити спокійно і мирно на новому місці. Відтепер йому доводиться реалізовувати свої мрії в іншому світі. До яких наслідків призведуть мандри чоловіків у минуле людей? Чи зможуть вони й надалі заробляти собі на життя за допомогою фотосесії? Чи зможуть Чен Сяо і Лу Гуан допомагати нужденним людям змінювати їхнє життя на краще? ©Kino4ua Агенти часу (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.6
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?