Kino4ua.com
HD 720p
R

Вискочка

Рік:
Ор. назва:
Election
Країна:
США
Режисер:
Александер Пейн
Тривалість:
01:42:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Джим МакАлістер працює вчителем у звичайнісінькій середній школі. Весь свій час він присвячує улюбленій роботі і з легкістю знаходить спільну мову зі своїми учнями.
Харвер Хай Трейсі Флік - учениця середньої школи, яка виросла в багатій сім'ї і звикла до того, що їй завжди все дозволено. Дівчинка все життя прагнула бути першою скрізь і в усьому і завжди домагалася цього. Здавалося б можна просто порадіти за неї, якби не її методи. Заради досягнення своєї мети вона готова піти на все і навіть зрадити близьку людину.
Після того як Харвер вирішила стати президентом школи, між нею і вчителем починається справжня битва... ©Kino4ua Вискочка 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?