Kino4ua.com
480p
G

Секрети Шаленої П'ятірки / Кунг-фу Панда. Секрети шаленої п'ятірки

Рік:
Ор. назва:
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Раман ХЮІ
Тривалість:
00:24:33
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Новий Канал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Для вираження думки він ілюструє теорію історіями навіженої п'ятірки, з їхнім індивідуальним минулим, а також викладає основи філософії. Кролики осягають основи майстерності великого кунг-фу. Богомол з юних років - нетерплячий воїн, він часто поспішає з висновками і рішення приймає імпульсивно. Будучи захопленим бандою крокодилів, він був змушений довго чекати в клітці. І цей випадок навчив його терпіння. Великий майстер Гадюка - батько Гадюки, яка народилася без отруйних іклів. Батько Гадюка, покладаючись на силу свого отруйного смаку з метою захисту села, виявився пригніченим, дізнавшись, що його новонароджена дочка не має іклів. На фестивалі Великому майстру Гадюці довелося зіткнутися з величезною горилою, сильною настільки, що могла зламати йому ікла, коли Гадюка зробив спробу вкусити горилу. Побачивши, що життю батька загрожує небезпека, Гадюка мужньо кинулася на бандита, щоб знищити його своєю стрічкою. ©Kino4ua Секрети Шаленої П'ятірки / Кунг-фу Панда. Секрети шаленої п'ятірки 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?