Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Еволюція Черепашок-ніндзя: Фільм

Рік:
Ор. назва:
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Ант Ворд, Енді Суріано
Тривалість:
01:25:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | UFDUB
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Мультфільм "Еволюція Черепашок-ніндзя" починається в майбутньому. Лео об'єднує свої сили разом із Кейсі Джонсом і Майкі, щоб дати відсіч Кренгу. Зав'язується жорстока битва. У якийсь момент бійці розуміють, що навіть невелика осічка може призвести до смерті кожного з них.

Незважаючи на всю підготовку, Кейсі, Майкі та Лео починають програвати. Вони ось-ось будуть переможені своїм ворогом і вбиті. І коли ситуація стає критичною, Лео раптово спадає на думку геніальна ідея. Згідно з його планом, він має відправити Кейсі в минуле, коли всі Черепашки були разом і мали змогу протистояти Кренгу. Незабаром Лео втілює свій план у реальність.

Кейсі опиняється в минулому. Кренг ще не при владі, а Черепашки разом. Від радості він кидається до них в обійми. Але тут же Кейсі виявляє, що герої мультфільму "Еволюція Черепашок-ніндзя" ще недостатньо дозріли, щоб зрозуміти всю небезпеку і міць свого ворога. Заручившись допомогою Ейпріл О'Ніл і Сплінтера, Кейсі збирається спрямувати Черепашок потрібним шляхом. ©Kino4ua Еволюція Черепашок-ніндзя: Фільм 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?