Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Будь ласка! Учитель (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Onegai Teacher / Please Teacher!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ґода Хіроакі
Тривалість:
1 серія: 23:48
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | FanVoxUA
Кей Кусанагі навчається в старших класах і незабаром планує розпочати доросле життя. Він уже готовий до того, що на нього чекає, але регулярно розмірковує про свою долю. Розмірковуючи над тими шляхами, які йому відкриває доросле життя, він часто прогулюється мальовничими місцями, розташованими поруч із його будинком. Під час однієї з таких нічних прогулянок головний герой мультсеріалу "Будь ласка! Учитель" стає випадковим свідком виникнення величезної водяної воронки. Зацікавившись цим незвичайним явищем, він зупиняється і продовжує спостерігати. Незабаром він помічає, що на берег переміщується загадкова, але неймовірно красива жінка інопланетного походження. Вона одягнена в незвичайний чорний костюм і без зусиль змогла б загубитися серед звичайних людей.

Прокинувшись наступного ранку, головний герой вирушає до школи. На одному із занять їм представляють нову вчительку, яка має стати їхнім класним керівником. Повернувшись додому, Кей виявляє, що нова вчителька оселилася в одному з сусідніх будинків. Усе це здається йому занадто загадковим. ©Kino4ua Будь ласка! Учитель (1 Сезон) 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?