Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Міський мисливець - Приватні детективи з Шінджюку

Рік:
Ор. назва:
City Hunter: Shinjuku Private Eyes
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кенджі Кодама
Тривалість:
01:35:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | UFDUB
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Життя головного героя ніяк не могло вважатися легким. Він виконував роботи, які ніхто інший не наважувався робити, і робив це з упевненістю і сміливістю, що перевершують всі очікування. Адже він був приватним детективом, здатним розгадати загадки, які здавалися безнадійними. Його нестандартні підходи і відвага приводили до успіху в боротьбі зі злочинцями, а його репутація зробила його мішенню для ворогів не тільки з кримінального світу. Дівчата довіряли йому, вважали, що він буде вірним, але він був радше ловеласом, який не міг встояти перед небезпечними пригодами.

Жага адреналіну стала його пристрастю, і він розумів, що не може жити без постійних пригод. У його розпорядженні були надійні інформатори, і там, де він не міг впоратися, підтримку надавали поліцейські. Він вважав їх вірними помічниками, але незабаром з'ясував, що деякі з них були проданими найманцями. Зрада серед його найближчих шокувала головного героя. Ті, кому він довіряв як самому собі, опинилися серед зрадників. Це був справжній удар для його довірливого серця. Проте герой не здавався. Він продовжував полювати за злочинцями, торуючи свій шлях крізь небезпеки і зради. Його досвід і мужність робили його невразливим у цій небезпечній грі. ©Kino4ua Міський мисливець - Приватні детективи з Шінджюку 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?