Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Порочний зв'язок

Рік:
Ор. назва:
Se, jie / Lust, Caution
Країна:
США, Китай, Тайвань, Гонконг
Режисер:
Енг Лі
Тривалість:
02:38:14
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТВІ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
1940 рік, частина території Китаю окупована японськими військами і управляється маріонетковим урядом. Група молодих студентів з успіхом грає патріотичні п'єси на сцені університетського театру, але вони мріють і про те, щоб справді зробити свій внесок у боротьбу за звільнення Китаю. Їм видається шанс, коли з Шанхая в Гонконг приїжджає впливовий чиновник пан І (Yi, Тоні Люн Чу Вай), у чиєму віданні перебуває боротьба з протестом проти підтримуваного Японією уряду. Молоді актори вирішують скористатися своїм мистецтвом і вбити пана І, який втілює зло прояпонської влади.

Приваблива Цзячжі (Тан Вей) видає себе за дружину успішного підприємця, місіс Мак, і знайомиться з сім'єю пана І. Її мета - заманити зрадника в пастку, де решта членів групи змогла б здійснити правосуддя. Поки вчорашні актори проводять канікули, навчаючись стріляти і готуючись до вбивства, Цзячжі, виконуючи найскладнішу у своєму житті роль, навчається мистецтву інтриг і зваблювання. Їй майже вдається спокусити пана І, здається, він уже готовий зробити її коханкою, але він дуже недовірливий і обережний. Раптово без попередження сім'я І повертається до Шанхаю, операція провалюється, групу викрито і її члени, скоївши вбивство, змушені тікати. ©Kino4ua Порочний зв'язок 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?