Kino4ua.com
480p
R

Кодове ім'я "Джеронімо"

Рік:
Ор. назва:
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden
Країна:
США
Режисер:
Джон Стоквелл
Тривалість:
01:40:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Події, що відбулися в США 11 вересня 2001 року, назавжди перевернули уклад життя звичайних громадян, вони більше не почуваються в безпеці у своїй рідній країні. З цього дня всі зусилля американських спецслужб були спрямовані на пошуки терориста номер один - Усами Бен Ладена. Сюжет фільму ґрунтується на діях спецслужб з виявлення та усунення Бен Ладена. У 2010 році після багатьох років пошуків, вдалося встановити місце, де ховається терорист номер один. Агенти ЦРУ затримали людину, яка знала важливу інформацію, після чого до операції підключили спеціальний загін морських піхотинців, які пройшли підготовку у найкращих військових фахівців світу. Операції дали кодове ім'я "Джеронімо", а її метою став Бен Ладен. ©Kino4ua Кодове ім'я "Джеронімо" 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?