Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Камінь бажань (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dilek taşı
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Алтан Донмез
Тривалість:
00:46:10
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production / CC
Сюжет цієї драми розповідає вражаючу і зворушливу історію про кохання, самопожертву і стійкість, дія якої відбувається у 1980-х роках, що вирізняються напруженою політичною ситуацією та нестабільними часами. Фільм занурить глядачів у захопливу подорож, наповнену емоційним болем і надією на справедливість. Головний герой серіалу - молодий робітник на фабриці на ім'я Мустафа Кутлу (Саліх Бадемджі). Він живе зі своєю коханою дружиною Канан і малолітньою донькою Джемре. Життя Мустафи руйнується відразу, коли він дізнається, що Канан тяжко хвора і їй необхідно терміново зробити складну і дорогу операцію.

Головний герой стикається з фінансовими проблемами в спробі врятувати життя своєї дружини. Жахливий збіг обставин призводить до того, що Мустафу засуджують до смертної кари, і щоб уникнути цього і зберегти своє життя, чоловік змушений втекти від свого безсердечного боса, залишивши дочку Джемре в дитячому притулку. Через деякий час він повертається до притулку, але Джемре там немає. Мустафа з'ясовує, що дитину всиновила заможна і впливова в Стамбулі сім'я Рона - Арас (Теоман Кумбараджибаші) і Рючхан (Озге Озберк).

Він вирішує проникнути в будинок цього сімейства. Заручившись підтримкою їхньої покоївки - молодої дівчини Фіген (Хазал Субаші), Мустафа видає себе за її чоловіка, щоб завжди бути поруч зі своєю дочкою, і незабаром між ним і Фіген виникає несподіваний зв'язок. У міру того, як їхні стосунки поглиблюються, Мустафа і Фіген починають розкривати зловісні плани сім'ї Рона щодо Джемри. Сповнений жагою помсти, Мустафа вирішує протистояти їм, а Фіген закликає його бути обережним і захистити Джемре від небезпек. ©Kino4ua Камінь бажань (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?