Kino4ua.com
480p
R

День вторгнення

Рік:
Ор. назва:
Dragon Day
Країна:
США
Режисер:
Джеффрі Тревіс
Тривалість:
01:35:17
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У недалекому майбутньому панування над світом опинилося в руках Китаю. Найкращі технічні уми цієї країни змогли здійснити найпотужнішу кібер-атаку на США, тим самим зруйнувавши всі плани цієї держави щодо влади на планеті. Відтепер кожен американець повинен носити браслет, на якому встановлений спеціальний жучок, що відстежує місцезнаходження людини. Усі найважливіші системи США були виведені з ладу. Вони, здебільшого, були виготовлені в Китаї, і ще під час складання різні пристрої оснащували спеціальними чіпами. У майбутньому саме вони й зруйнували добробут Америки. Але одному з її жителів все-таки вдалося уникнути перебування під тотальним стеженням. Тепер кібернетику доведеться протистояти цілій системі агресивно налаштованих загарбників. Подальше вторгнення може бути зупинено, майбутнє планети тепер у руках цієї людини. ©Kino4ua День вторгнення 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?