Kino4ua.com
HD 720p
PG

Хазяйка дому

Рік:
Ор. назва:
Housesitter
Країна:
США
Режисер:
Френк Оз
Тривалість:
01:41:20
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Архітектор Ньютон Дейвіс нарешті закінчив будівництво свого будинку. Він збирається показати його своїй коханій дівчині та зробити їй пропозицію. Однак його кохана відмовляє йому. У засмучених почуттях Ньютон залишає все і їде в Бостон. У цьому місті він знайомиться з Гвен, яка працює офіціанткою. Провівши з нею ніч, молодий чоловік розповідає їй про все, що сталося. Його історія дуже сильно запала в душу дівчини, і вона вирішила вирушити в рідне місто Ньютона. Приїхавши в порожній будинок, дівчина знайомиться з його батьком і сусідами і видає себе за дружину архітектора. Вона починає вести господарство в будинку, виписуючи величезний рахунок на ім'я Ньютона. Коли молодий чоловік повертається в рідне місто, він опиняється в колі кредиторів і сусідів, які вітають його з одруженням... ©Kino4ua Хазяйка дому 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?