Kino4ua.com
HD 720p
PG

Пригоди барона Мюнхгаузена

Рік:
Ор. назва:
The Adventures of Baron Munchausen
Країна:
Велика Британія, Італія, США
Режисер:
Террі Ґілліам
Тривалість:
02:06:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Історії, про які розповість сам барон, неймовірно фантастичні та більше схожі на казку. Пригоди - неймовірні! Правда чи вигадка? Невже, йому вдалося політати на гарматному ядрі? Де брехня, а де безневинна фантазія? Хоча, хіба Мюнхгаузен може брехати?!
Барон зустрічався із самою смертю і бачив оголену Венеру, коли та виходила з раковини. Він безстрашно бився з грифоном і вирушав у подорож на Місяць. Одного разу, йому вдалося побувати навіть у засніженій Росії і заснути просто в полі. А після пробудження виявилося, що він не в полі, а на засніженій верхівці дзвіниці. Чудеса, та й годі.
Вигадник усіх часів і народів, барвистий оповідач і неймовірний фантазер - хто ж насправді цей дивак? Розповіді його захоплюють і вражають, їх навіть ставлять на театральних сценах. Але одного разу, під час чергової вистави, із залу піднявся старий і заявив, що він і є той самий Мюнхгаузен. Вистава провалилася, а глядач переключив свою увагу на божевільного старого, якому не просто повірити, хоч і переконливі його історії.
Історій багато і всі вони неймовірно божевільні, захопливі, від чого надають пікантності та гостроти сюжету. Кожна розповідь барона цікава і незвичайна по-своєму, а список пригод не має кінця ©Kino4ua Пригоди барона Мюнхгаузена 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?