Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Блакитний Екзорцист (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Blue Exorcist
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Окамура Тенсай
Тривалість:
1 серія / ~24 хв.
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA, Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Екзорцист Сіро Фудзімото виховував двох синів, які були дуже не схожі один на одного. Юкіо - славний врівноважений малий, що вирізняється спокійним характером і розважливістю, а Рін - вибуховий хлопець, який постійно потрапляє в неприємності. Але одного разу на церкву, в якій служив Фудзімото, нападає Сатана. Він убиває чоловіка і відкриває таємницю народження Ріна - виявляється, той є його суном, посланим на Землю заради Апокаліпсису.

Але Рін не хоче такої долі. Він вирішує вбити Сатану, і для цього вступає до школи Екзорцистів разом зі своїм братом. Церковне керівництво, яке ще 15 років тому хотіло вбити хлопчиків, вирішує дати їм цей шанс. Ріна охрестили Синім Екзорцистом, і він почав свої тренування, щоб колись вбити Сатану і помститися йому за вбивство його, як виявилося, прийомного батька. Попереду в нього та його брата багато труднощів. Тим паче, що в школі відомо їхнє реальне походження, а Рін володіє неймовірною силою. Але чому у Юкіо її немає? Можливо, це частина великої гри Сатани? ©Kino4ua Блакитний Екзорцист (1, 2 Сезон) 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?