Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хаматора (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hamatora
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кіші Сейджі
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | VRdub
Керування потужною силою вимагає великої підготовки, і тому у світі їх лише кілька. Мурасакі та Ніцца - члени впливових сімей, здатних протистояти насильницьким силам. Хлопці використовують своє пожертвування на добрі справи, тому швидко створили Детективне агентство "Хаматор". Але його організація складається зі столу, який знаходиться у звичайному кафе.

Хлопці готові стикатися зі складними і складними справами, тому що хочуть допомогти тим, хто цього потребує. Одного разу Найсу і Мурасакі дізналися, що в районі Йокогами почалися жахливі вбивства. Поліція стверджує, що у серійного вбивці є "мінімум". Сміливі молоді люди беруть на себе цей бізнес і незабаром виявляють, що злочинець витісняє власників "мінімуму", а отже, хлопчики теж у небезпеці. Складна справа потрапила до рук безстрашних сищиків і має бути розкрита якомога швидше. ©Kino4ua Хаматора (1, 2 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.8
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?