Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Певна Справа

Рік:
Ор. назва:
The Sure Thing
Країна:
США
Режисер:
Роб Рейнер
Тривалість:
01:31:07
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Гіб - чудовий хлопець, розумний, веселий, просунутий, все в нього виходить легко, і лише у стосунках із дівчатами одні розчарування. Однолітки вважають героя чудовим другом, але абсолютно не сприймають його як шанувальника.
Незабаром настануть зимові канікули, і Гіб, піддавшись на вмовляння приятеля, збирається до нього в Каліфорнію. Тут на кожному кроці красуні в бікіні, спраглі твого тіла, - каже йому друг. Хіба можна встояти перед такою перспективою?
Попутницею Гіба виявилася його однокурсниця. Хлопці вважають її типовою заучкою, нічого в цьому житті не цікавить дівчину крім навчання. Елісон серйозна і розсудлива, її життя розплановане на роки вперед, вона їде на канікули до нареченого. Поступово пізнаючи один одного, герої мимоволі переймаються взаємною симпатією. Їм належить довести до сказу попутників, залишитися без копійки в кишені, тікати від розгніваного таксиста, весело блукати під дощем і пережити ще багато пам'ятних миттєвостей. ©Kino4ua Певна Справа 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?