Kino4ua.com
480p
PG-13

Пеґґі Сью вийшла заміж / Пеггі Сью вийшла заміж

Рік:
Ор. назва:
Peggy Sue Got Married
Країна:
США
Режисер:
Френсіс Форд Коппола
Тривалість:
01:38:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головну героїню звуть Пеггі Сью, вона заміжня жінка середніх років, яка виростила двох дітей і зробила цілком гідну кар'єру. Але на сімейному фронті, який ще недавно здавався непорушним, намічаються серйозні проблеми у вигляді розлучення, яке загрожує її сім'ї, спричиненого розчаруванням у близькій людині, яка так і не подарувала бажаного щастя і вічного кохання. Все якось стандартно, сіро і сумно, а так хочеться чогось більшого. І ось одного разу, прийшовши на вечірку випускників і ставши королевою вечора, Пеггі раптово непритомніє, а прийшовши до тями, розуміє, що опинилася в минулому, їй вісімнадцять, вона щойно закінчила школу і перед нею поки що відкриті всі можливі життєві шляхи. Звичайно ж, маючи за плечима досвід прожитих років, вона буде намагатися змінити своє життя на краще, спробує більш вдумливо підійти до вибору майбутнього чоловіка, в надії на більш яскраву і щасливу долю... ©Kino4ua Пеґґі Сью вийшла заміж / Пеггі Сью вийшла заміж 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?