Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ґран Туризмо

Рік:
Ор. назва:
Gran Turismo
Країна:
США, Японія
Режисер:
Ніл Бломкамп
Тривалість:
02:14:15
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Янн завжди любив автомобілі, проте батько не мав прав. Тому хлопець багато часу проводив за комп'ютером, де грав у перегони та був дуже гарний у цьому. Головний герой брав участь в онлайн-змаганнях і здобував перемоги, пристойно заробляючи. Після чого повідомив татові, що хоче стати професійним гонщиком, однак отримав відмову. Попри це Янн підписав контракт із великою компанією і тепер почав тренуватися на їхніх машинах. У цей час Джейк так і не зміг проявити себе у світі спорту і зрозумів, що потрібно змінити роботу. Денні привабила історія школяра, тому він вирішив створити унікальний проєкт, щоб до нього була прикута увага мешканців усієї країни. Головні герої об'єднуються разом, стаючи справжньою командою. Необхідно підготуватися, адже до першого етапу залишилося кілька днів, у разі успіху на них чекає неймовірний тріумф. ©Kino4ua Ґран Туризмо 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?