Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Підкидьок / Підміна (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Changeling
Країна:
США
Режисер:
Тривалість:
50 хв / серію (в цілому 5 з 8 серій)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Скарга

З приходом малюка в житті молодих батьків з'являються великі труднощі. Дівчатам складніше впоратися з ними через гормональні зміни. Цей стан може мати небезпечні наслідки для психіки. Аполлон Кагва, який нещодавно став батьком сина Браяна, не підозрював, що його сімейне щастя перебуває на межі руйнування. Молодий чоловік був сповнений ентузіазму і прагнув кар'єрного зростання, а його дружина в цей час почувалася нещасною, тому не бажала опікуватися новонародженим. Після виписки з пологового будинку обстановка в будинку Кагви стала ще гіршою. Головний герой почав помічати, що його кохана поводиться неадекватно. Одного разу вона безслідно зникла, залишивши чоловіка в розгубленості. Заради того, щоб знайти її і дізнатися причину такого дивного вчинку, він вирушив у небезпечну подорож. ©Kino4ua Підкидьок / Підміна (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?