Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Літературні генії Бродячі Пси (1 - 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Bungou Stray Dogs
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Іґараші Такуя
Тривалість:
1 серія: 23:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі сюжету - простий японський хлопець на ім'я Ацуші Накадзіма. Він молодий і вульгарний, живе в сирітському притулку й особливо ні про що не думає. Держава про нього подбає, так він думав. Однак усе змінюється відразу, коли за деякий проступок його виганяють на вулицю. Він опиняється геть сам без жодних засобів до існування. Він навіть замислюється про самогубство, але йому не вистачає для цього сили волі. І ось, перебуваючи в такому становищі, абсолютно зневірившись у житті, він вирішує пограбувати людину, щоб просто дістати собі грошей на їжу.

Зважитися на це не так просто, і під час своїх поневірянь хлопчик випадково натикається на несвідоме тіло. Внутрішня боротьба завершилася тим, що найкращі якості Ацуші перемогли, і він зробив усе можливе, щоб врятувати непритомну людину. І це в нього вийшло! Врятованим виявився співробітник "Збройного детективного агентства" Осама Дадзай. Підрозділ було створено спеціально для боротьби з усіма злими силами, що населяють місто, зокрема з мафією і продажною поліцією. Потрапити туди не так-то легко, але в Ацуші з'явилося непереборне бажання вступити на службу саме туди. Осама тільки радий допомогти своєму рятівникові в цьому. ©Kino4ua Літературні генії Бродячі Пси (1 - 5 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.8
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
5 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?