Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Час пригод: Фіонна і Кейк (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Adventure Time: Fionna & Cake
Країна:
США
Режисер:
Дебора Арройо
Тривалість:
1 серія: 25:00 (цілком серій: 1 з 10)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Matsura
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фіонна та її найкращий друг, кіт Кейк, що говорить, живуть у нудному світі, де повністю відсутня магія. Одного разу доля зводить головних героїв із Саймоном Петриковим - колишнім "Крижаним королем", який перетворився на живий експонат минулої епохи в чарівній країні. Використовуючи навички Саймона, Фіонна і Кейк отримують дивовижну можливість вирушити назустріч пригодам у мультивсесвітах, щоб отримати новий досвід і віднайти особисте життєве призначення. Тим часом у тіні ховається нещадний антагоніст, який прагне вистежити і знищити мандрівників... ©Kino4ua Час пригод: Фіонна і Кейк (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb9.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?