Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Остання подорож дівчат (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shoujo Shuumatsu Ryokou / Girls' Last Tour
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такахару Одзакі
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Togarashi
Усім подіям одного разу приходить кінець. Немає на Землі нічого вічного. Щорічно з'являються нові повідомлення про прийдешній апокаліпсис. Одні люди сприймають дивні передбачення абсолютно серйозно, а інші просто сміються над ними, як над дурними казками. Але що якщо дійсно станеться катастрофа? Що трапиться з людьми? З цими питаннями пропонує розібратися сюжетна лінія анімаційної картини. Настав період, коли людській цивілізації доводиться несолодко, адже вона перебуває на межі повного вимирання. Величезна кількість людей загинула, а тваринна сфера втратила свою значну частину. Гігантські міста, в яких в недалекому минулому жили, метушилися і веселилися громадяни, тепер знемагають від порожнечі і тиші.

Саме в цій жахливій обстановці живуть дві дівчинки - скромна і тиха Чіто, а також відчайдушна і життєрадісна Юрі. Героїні приймають рішення вирушити в захопливу подорож, щоб ретельно дослідити міські руїни Кеттенкраата. Безстрашні напарниці поки не підозрюють, що піднесе їм зловісна порожнеча. Вони зіткнуться з жахливою темрявою або областю, де городяни існують у кращих умовах? ©Kino4ua Остання подорож дівчат (1 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?