Kino4ua.com
480p
R

Болото

Рік:
Ор. назва:
Venom
Країна:
США
Режисер:
Джим Ґіллеспі
Тривалість:
01:26:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Невелике містечко серед боліт в одному зі штатів Південного Заходу США. Літня мулатка міс Еммі викопує на старому цвинтарі валізу, яка не повинна потрапити до рук сторонніх. Однак унаслідок аварії на мосту жінка гине, а Рей Сойєр, який намагався її врятувати, стає жертвою змій, що перебували в цьому ящику. Однак це не просто рептилії, а істоти, яких використовували в ритуалах вуду для висмоктування зла з людей. Тепер усі ці вади разом з укусами змій переходять до Рея, який після своєї смерті повстає з мертвих і починає вбивати жителів містечка під впливом темних сил.

Група юнаків і дівчат стає основною метою монстра. За порятунком вони звертаються до онуки чаклунки Сісі, однак та практично не володіє магією вуду, і їй вдається лише на дуже короткий час затримати Рея. Тим часом зомбі вельми успішно продовжує своє полювання, в результаті в живих залишається лише симпатична офіціантка Іден, якій доведеться битися з монстром поодинці. ©Kino4ua Болото 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?