Kino4ua.com
480p
R

Сокіл і сніговик

Рік:
Ор. назва:
The Falcon and the Snowman
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Джон Шлезінгер
Тривалість:
02:11:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Крістофер Бойс влаштовується працювати в держслужбу, де від нього вимагається приймати й обробляти секретні дані. Але ознайомившись із таємною інформацією і дізнавшись, що в реальності відбувається в країні, Крістофер усвідомлює, що його патріотизм кудись несподівано зник. Бажаючи висловити особистий протест, хлопець вирішує "зливати" інформацію, до якої має відкритий доступ, головному противнику США - Радянському Союзу. Підтримати його погоджується друг Долтон, разом із яким Крістофер і починає продавати секретні дані. Однак молоді люди не помічають, як надто далеко заходять у своїй "грі"... Трохи комічна історія з драматичною кінцівкою, в основу якої покладено реальні події, що відбулися під час "холодної війни" у США. ©Kino4ua Сокіл і сніговик 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?