Kino4ua.com
480p
R

Амазонки та гладіатори

Рік:
Ор. назва:
Amazons and Gladiators
Країна:
США, Німеччина
Режисер:
Закарі Вайнтрауб
Тривалість:
01:29:22
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
За часів Римської імперії могутній генерал Марк Красс користувався цілковитою довірою імператора, але одного разу він впав у немилість, а потім правитель наказав йому вирушити на службу намісником віддаленої та бідної провінції. Розлючений на крах власних амбіцій, генерал перетворюється на жорстокого правителя, який зганяє злість на місцевих жителях, здійснює серію безжальних вбивств і влаштовує гладіаторські битви. Одного разу Красс вбиває батьків молодої дівчини на ім'я Серена. Відчайдушно бажаючи помсти, Серена вирішує стати амазонкою, щоб домогтися відплати і особисто знищити жорстокого генерала. ©Kino4ua Амазонки та гладіатори 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?