Kino4ua.com
480p
R

Циклоп

Рік:
Ор. назва:
Cyclops
Країна:
США
Режисер:
Деклан О `Брайен
Тривалість:
01:30:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Дія фільму розгортається в Стародавньому Римі за часів правління імператора Тиберія. У сільській місцевості група мандрівників натикається на кількох овець і вбиває їх для прожитку. Їм заважає їхній власник, лютий Циклоп, останній у своєму роді, який вбиває їх усіх, крім одного, якому вдається втекти назад до Риму. Там він надсилає повідомлення імператору про те, що ним був помічений Циклоп. Тиберій посилає свого найкращого командира Маркуса Ромула захопити вбивцю. Хоча це коштувало йому кількох людей, Маркус домагається успіху і приводить Циклопа в Рим. Імператору Тиберію потрібен новий звір для його цирку. Коли імператор бачить, скільки уваги привертає Циклоп, він вирішує використовувати його замість дорогих левів.

Група непокірних рабів дізнається, що вони ось-ось стануть кормом для Циклопа. Вони тікають, але, незважаючи на всі зусилля, втікачів доволі скоро ловлять. Хоча Маркус очолює загін, який захоплює їх, він проти рабства і сперечається з головним радником імператора, Фалько. Розлючений Тиберій карає Марка за непокору, роблячи його гладіатором. Маркус досягає успіху на арені і виявляє, що може навчити Циклопа слів і простих ідей, поки стрімкий гігант перебуває у своїй камері. Нарешті, імператор обіцяє Циклопу свободу в обмін на вбивство Маркуса. Однак Циклоп вирішує інакше і вбиває імператора, після чого сам гине від рук Фалько. Маркус мстить за Циклопа і стає визволителем Риму. ©Kino4ua Циклоп 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?