Kino4ua.com
480p
R

Ґрендель / Грендель

Рік:
Ор. назва:
Grendel
Країна:
США
Режисер:
Нік Ліон
Тривалість:
01:25:20
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал
Опираючись гніву природи і долаючи потужний шторм, могутній воїн Беовульф веде свій корабель у бік датського королівства, де на нього чекає сутичка з Гренделем. Це чудовисько продовжує свій рід з атлантів і має вигляд напівлюдини-напівтварини, до того ж володіє колосальною силою і може протистояти цілому загону людей. Беовульф хоче вбити Гренделя на прохання датського короля, чиї володіння плюндрує цей монстр, але дотепер усі, хто вирушав на битву з ним, не повернувся назад із перемогою... ©Kino4ua Ґрендель / Грендель 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?