Kino4ua.com
480p
R

Неділя, клята неділя

Рік:
Ор. назва:
Sunday Bloody Sunday
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Джон Шлезінгер
Тривалість:
01:50:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Головні герої історії, Алекс і Боб, двоє людей з різним життєвим досвідом і сексуальною орієнтацією, закохуються в одну й ту саму жінку, Джорджину, власницю галереї. Фільм зображує сучасне суспільство, де стандартні гендерні ролі та традиційні романтичні норми ставляться під сумнів через ці виняткові обставини. Алекс, літній лікар, і Боб, молодий дизайнер, представляють дві різні життєві траєкторії і два різні світогляди. Фільм досліджує емоційні протиріччя, які вони відчувають, коли стикаються зі складними сценаріями, їхні внутрішні конфлікти, що охоплюють любов і хіть, страх і ревнощі. Боротьба з вибором і незліченними емоціями змушує героїв знайти баланс і зрозуміти, чого вони хочуть від своїх стосунків. ©Kino4ua Неділя, клята неділя 1971 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?